НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017

З 1 листопада в ННЦ «Інститут біології та медицини» стартує VІІІ Всеукраїнська волонтерська акція "Біологія – наука майбутнього". Починаючись в 2013 році як ініціатива групи ентузіастів, сьогодні вона перетворилася на загальноінститутський рух, який охоплює студентів практично усіх курсів.

 

 

Популяризація науки серед населення є вкрай важливою в умовах сьогодення. Молодь повинна розуміти, що Україна має реальний потенціал, можливості розвивати науково-технічну сферу та впроваджувати найновіші технології та інновації, а значить, бути конкурентоспроможною на світовому ринку. Тільки за таких умов країна матиме шанс на економічне зростання.

Фахівці медико-біологічного профілю Київського національного університету імені Тараса Шевченка вже протягом багатьох років втілюють у життя цю ідею, у тому числі і на рівні популяризації біології і суміжних до неї наук. Волонтерська акція "Біологія – наука майбутнього" є одним із таких заходів. Вона спрямована, в першу чергу, на демонстрацію важливості й перспективності біологічної науки в сучасному світі, зацікавлення молодого покоління проблемами життя на різних рівнях його організації. А отже, вона послуговується професійній орієнтації школярів.

Координаторами та організаторами акції цього року, вже традиційно, є асистент кафедри мікробіології та імунології Ю.М. Юмина та заступник директора з науково-педагогічної роботи Н.В. Скрипник.

Запрошуємо до участі в акції всіх, кому не байдуже майбутнє нашої біології, всіх, хто відчуває в собі і сили і бажання розповісти школярам про те, чим живе сьогодні фундаментальна та прикладна біологія, «на кого» і «як» вчать в нашому Інституті! Біологія – цариця наук! Всі хто поділяє нашу точку зору – приєднуйтесь до акції!

 

 

Координатори
Всеукраїнської волонтерської акції
«Біологія – наука майбутнього»
Юлія Юмина та Наталія Скрипник

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader