НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Анонси подій

Дедалі більше учбових закладів світу починають використовувати принципи відкритих даних про біорізноманіття в роботі біологічних факультетів. Робота студентів під час польових практик фіксується у відкритому доступі та автоматично документує як об'єкти досліджень, так і місце перебування студента. З іншого боку, дані зібрані під час роботи як викладачів, так і студентів можуть бути опублікованими у відкритому доступі, бути корисними іншим науковцям і врешті мати реальні цитування (до прикладу, база гербарних фондів Херсонського державного університету має вже 28 цитувань у зарубіжних наукових виданнях).

Спікери:

Марущак Олексій, оператор GBIF Української природоохоронної групи (UNCG), Інститутів зоології та ботаніки НАН України та Житомирського державного університету ім.Івана Франка; молодший науковий співробітник Відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена.

Василюк Олексій, Голова правління Української природоохоронної групи (UNCG), молодший науковий співробітник Відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології ім.І.І.Шмальгаузена НАН України.

Вебінар буде цікавим як викладачам, так і студентам біологічних спеціальностей

Місце проведення:  Онлайн. З використанням програми ZOOM:
Ідентифікатор конференції: 673 860 1122
Код доступу: 241583

Дата і час проведення: 17 листопада (понеділок) 2021 року, 15:00

Для участі у вебінарі прохання заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/h2s6dpzxhVTygAZSA

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ!

Організаційний комітет

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр