НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

gerb knuНа виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 жовтня 2021 року, щодо запровадження із 25 жовтня 2021 року карантинних обмежень у здійсненні освітнього процесу у закладах вищої освіти, ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка внесено зміни до наказу №783-32 від 12.10.2021 року, згідно яких термін проведення всіх видів навчальних занять за денною і заочною формами здобуття освіти із використанням технологій дистанційного навчання продовжено до 12 листопада 2021 року включно.

З метою забезпечення виконання індивідуальних навчальних планів здобувачами освіти проведення навчальних занять у період з 25 жовтня 2021 року до 12 листопада 2021 року організовано із використанням технологій дистанційного навчання, а заступникам керівників структурних підрозділів із навчальної роботи доручено здійснювати постійний контроль дотримання раніше затверджених розкладів занять учасниками освітнього процесу.

Дирекція
ННЦ «Інститут біології та медицини»

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,