29 квітня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/674-poperedni-rezultaty-ochnoho-turu-vseukrainskoi-olimpiady-kyivskoho-natsionalnoho-universytetu-imeni-tarasa-shevchenka-z-biolohii.html#sigProIdb5d19cf4b9
Фотозвіт
Попередні результати |
ННЦ «Інститут біології та медицини»
№ | ПІБ учасника |
Клас | Назва навчального закладу |
Кількість балів |
1. | Авдошко Андрій Дмитрович |
11 | Гімназія № 19 "Межигірська" | 34 |
2. | Алексеєнко Анастасія Анатоліївна |
11 | Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер", м.Київ | 52 |
3. | Ангеловська Софія Димитрівна |
11 | Колегіум "Елінт", м.Запоріжжя | 44 |
4. | Бабалік Владислав Андрійович |
11 | Волноваська загальноосвітня школа № 1, м.Волноваха | не з'явився |
5. | Бавикіна Вікторія Віталіївна |
11 | Миколаївська гімназія № 41, м. Миколаїв | 64 |
6. | Вовк Ірина Олександрівна |
11 | Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів № 3, м.Черкаси | 54 |
7. | Гаєва Катерина Валеріївна |
11 | Спеціалізована школа I-III ступенів № 129 з поглибленим вивченням англійської мови, м.Київ | 26 |
8. | Діденко Олена Сергіївна |
11 | Миколаївська гімназія № 4, м. Миколаїв | 56 |
9. | Дмитрів Анастасія Зіновіївна |
11 | Івано-Франківська спеціалізована школа I-III ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови, м.Івано-Франківськ | 58 |
10. | Забара Мирослава Ігорівна |
11 | Середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Шевченківського району, м.Києва | 24 |
11. | Іванова Катерина Дмитрівна |
11 | Авіакосмічний ліцей імені І.Сікорського НАУ, м.Київ | 34 |
12. | Капанадзе Анастасія Віталіївна |
11 | Савинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області | не з'явилася |
13. | Качкарова Юлія Іванівна |
11 | Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів, смт Нижні Сірогози, Нижньосірогозький район, Херсонська область | 28 |
14. | Кир'яченко Євгенія Сергіївна |
11 | Гімназія з міжнародних відносин з поглибленим вивченням англійської мови № 323, м. Київ | 91 |
15. | Кочергіна Дар'я Сергіївна |
11 | Спеціалізована школа № 173 з поглибленим вивченням англійської мови | 44 |
16. | Курпа Ольга Іллівна |
11 | Чернівецький ліцей № 3 медичного профілю | 98 |
17. | Куцан Іванна Романівна |
11 | Комунальний заклад Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот" | не з'явилася |
18. | Личман Святослав Ігорович |
11 |
Одеський економічний ліцей, м. Одеса |
20 |
19. | Магдисюк Михайло Володимирович |
11 |
Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ |
62 |
20. | Маринченко Анастасія Сергіївна |
11 | Запорізький Багатопрофільний Ліцей № 99 | 36 |
21 | Настенко Єлена Володимирівна |
11 |
Навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер", м. Сміла, Черкаська область |
22 |
22. | Нечипоренко Марія Сергіївна |
11 |
Спеціалізована школа № 149, м. Київ |
34 |
23. | Осадчий Микита Олександрович |
11 |
ТОВ "Центр освіти "Оптіма" м. Київ |
22 |
24 | Перепелиця Данило Андрійович |
11 | Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області | 22 |
25 | Петренко Мирослава Михайлівна |
11 | Лубенська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 | 48 |
26 | Ребенко Катерина Вікторівна |
11 | Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 28 |
27. | Романенко Анастасія Сергіївна |
11 | Ліцей № 227 імені М.М. Громова міста Києва | не з'явилася |
28. | Рубаха Тетяна Михайлівна |
11 | КЗ КОР "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот" | не з'явилася |
29. | Свинаренко Олександра Олегівна |
11 |
Зміївський ліцей № 1, ім. З.К. Слюсаренка, м. Зміїв |
не з'явилася |
30. | Сіррі Софіан Абдельхаді |
11 | Донецька ЗОШ 1-3 ступенів №1 | не з'явилася |
31. | Соломаха Анастасія Ігорівна |
11 |
Авіакосмічний ліцей НАУ ім. Сікорського, м. Київ |
92 |
32. | Степанюк Ірина Русланівна |
11 |
Ліцей "Голосіївський" № 241, м. Київ |
90 |
33. | Сульженко Єлізавета Андріївна |
11 |
Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка, Голосіївського району, м. Київ |
36 |
34. | Тернопол Юлія Олександрівна |
11 | Донецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Балаклійської районної ради Харківської області | не з'явилася |
35. | Федіна Людмила Олександрівна |
11 | Конотопська гімназія № 1 | 28 |
36. | Чаусова Катерина Едуардівна |
11 |
Криворізька загальноосвітня школа № 94, м. Кривий Ріг |
28 |
37. | Чучвера Інна Олегівна |
11 |
Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Меджибізької об`єднаної тер. Громади, с. Голосків Летичівський район, Хмельницька область |
38 |
38. | Шевчук Ольга Ігорівна |
11 |
НВК «Спеціалізована школа I ступеня – гімназія» №143, м.Київ |
22 |
39. | Шпортак Маргарита Олегівна |
11 |
Калинівська ЗОШ №1 I-III ступенів смт. Калинівка Васильківський район, Київська область |
8 |
40. | Яценко Аліна Сергіївна |
11 |
Спеціалізована школа І-ІІІ т.. № 129 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Київ |
14 |