НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Olimpiada KNU

За результатами І дистанційного (заочного) туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році до участі у ІІ очному турі були запрошені учасники, які набрали не менше 75% від максимально можливої кількості балів у першому (дистанційному) турі.

На ІІ (очному) етапі Олімпіади взяли участь 40 учасників.

Тестові завдання
Відповіді

Фотозвіт

У відповідності до Положення переможцями Олімпіади визнано учасників, які набрали не менше 90% від максимально можливої кількості балів в очному турі. Їм будуть нараховані додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі на наступні спеціальності та освітні програми:

Спеціальність 091 "Біологія":
освітня програма "Біологія" (спеціалізації: біофізика та медична інформатика, біохімія, ботаніка, вірусологія, генетика, зоологія, імунологія, мікробіологія, молекулярна біологія, репродуктивна біологія, фізіологія людини і тварин, фізіологія рослин, цитологія та гістологія);
освітня програма "Біологія (високі технології)";

Спеціальність 101 "Екологія": освітня програма "Екологія";
Спеціальність 162 "Біотехнологія та біоінженерія": освітня програма "Біотехнологія";
Спеціальність 206 "Садово-паркове господарство": освітня програма "Ландшафтний дизайн та озеленення".

gerb knu

Переможці
Всеукраїнської олімпіади
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
з біології

2018 рік

newlogo with heart new 05.12.2017

№  ПІП учасника  Клас  Назва
навчального закладу
балів
1.  Кир'яченко
Євгенія
Сергіївна
11 Гімназія міжнародних відносин з поглибленим вивченням англійської мови № 323, м. Київ 91
2.  Курпа
Іллівна
11 Чернівецький ліцей № 3 медичного профілю 98
3. Соломаха
Анастасія
Ігорівна
11 Авіакосмічний ліцей НАУ ім. Сікорського, м. Київ 92
4. Степанюк
Ірина
Русланівна

Ліцей "Голосіївський" № 241, м. Київ

5. Шматков
Максим
Валерійович
11 Бориспільський навчально-виховний комплекс "Гімназія "Перспектива"- загальноосвітня школа
І-ІІ ступенів" імені Володимира Мономаха, Бориспільської міської ради Київської області

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

БАЖАЄМО УСПІХІВ ВСІМ УЧАСНИКАМ!

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса: